TBJD226K020CBSC0023
MFR.Part #
TBJD226K020CBSC0023
JLCPCB Part #
C6279247
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors