TBJD226K015CRSB0000
MFR.Part #
TBJD226K015CRSB0000
JLCPCB Part #
C7399543
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors