TBJD225K050CBSB0045
MFR.Part #
TBJD225K050CBSB0045
JLCPCB Part #
C6331772
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 2.2uF 2.5Ω 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors