TBJD225K050CBSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD225K050CBSB0000
JLCPCB Part #
C5796661
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1uA 2.2uF 2.5Ω 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors