TBJD157M016LRSZ0000
MFR.Part #
TBJD157M016LRSZ0000
JLCPCB Part #
C6279233
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 24uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors