TBJD157M016LRSB0024
MFR.Part #
TBJD157M016LRSB0024
JLCPCB Part #
C6331770
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 24uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors