TBJD157K016LRLC0845
MFR.Part #
TBJD157K016LRLC0845
JLCPCB Part #
C6331762
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 24uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors