TBJD157K010LRLC0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD157K010LRLC0024
JLCPCB Part #
C5796646
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 150uF 15uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors