TBJD157K010CBLC0845
MFR.Part #
TBJD157K010CBLC0845
JLCPCB Part #
C7063062
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 15uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors