TBJD156K050CRSB0800
MFR.Part #
TBJD156K050CRSB0800
JLCPCB Part #
C7399520
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 600mΩ 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors