TBJD156K035CBLB0823
MFR.Part #
TBJD156K035CBLB0823
JLCPCB Part #
C6279207
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 5.25uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors