TBJD156K025CRSB0724
MFR.Part #
TBJD156K025CRSB0724
JLCPCB Part #
C6331735
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.75uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS