TBJD156K020CBLB0045
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD156K020CBLB0045
JLCPCB Part #
C7121126
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors