TBJD155K050CRLB0023
MFR.Part #
TBJD155K050CRLB0023
JLCPCB Part #
C6279197
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 4Ω 50V 750nA ±10% 2917 Tantalum Capacitors