TBJD155K050CBLB0945
MFR.Part #
TBJD155K050CBLB0945
JLCPCB Part #
C6331727
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 4Ω 50V 750nA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS