TBJD107M016LRSZ0700
MFR.Part #
TBJD107M016LRSZ0700
JLCPCB Part #
C6331722
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS