TBJD107M010LBSC0045
MFR.Part #
TBJD107M010LBSC0045
JLCPCB Part #
C7399483
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors