TBJD107M006CRSZ0800
MFR.Part #
TBJD107M006CRSZ0800
JLCPCB Part #
C6279188
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6V 6uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors