TBJD107K016LRSB0800
MFR.Part #
TBJD107K016LRSB0800
JLCPCB Part #
C6279182
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors