TBJD107K016LRLC0045
MFR.Part #
TBJD107K016LRLC0045
JLCPCB Part #
C5955793
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors