TBJD107K016LBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD107K016LBSB0024
JLCPCB Part #
C6331706
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors