TBJD107K016LBLB0H00
MFR.Part #
TBJD107K016LBLB0H00
JLCPCB Part #
C6279177
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors