TBJD107K010LRSB0824
MFR.Part #
TBJD107K010LRSB0824
JLCPCB Part #
C6331697
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors