TBJD107K010LRSB0800
MFR.Part #
TBJD107K010LRSB0800
JLCPCB Part #
C5955776
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors