TBJD107K010LRSB0045
MFR.Part #
TBJD107K010LRSB0045
JLCPCB Part #
C5796550
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors