TBJD107K010LRLB0800
MFR.Part #
TBJD107K010LRLB0800
JLCPCB Part #
C6552106
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors