TBJD107K010LBLB0700
MFR.Part #
TBJD107K010LBLB0700
JLCPCB Part #
C7399449
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS