TBJD107K010CRSZ0724
MFR.Part #
TBJD107K010CRSZ0724
JLCPCB Part #
C5796542
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS