TBJD107K010CRSB0024
MFR.Part #
TBJD107K010CRSB0024
JLCPCB Part #
C6279157
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors