TBJD106K035LBLB0000
MFR.Part #
TBJD106K035LBLB0000
JLCPCB Part #
C6331663
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5uA 300mΩ 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors