TBJD106K035CRSB0H00
MFR.Part #
TBJD106K035CRSB0H00
JLCPCB Part #
C6279127
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 3.5uA 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors