TBJD106K035CRSB0800
MFR.Part #
TBJD106K035CRSB0800
JLCPCB Part #
C7062979
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 3.5uA 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors