TBJD106K025CBSB0045
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD106K025CBSB0045
JLCPCB Part #
C5980526
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors