TBJC686K016CRSZ0023
MFR.Part #
TBJC686K016CRSZ0023
JLCPCB Part #
C7062965
Description
-55℃~+125℃ 10.9uA 16V 200mΩ 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors