TBJC686K010CRSB0024
MFR.Part #
TBJC686K010CRSB0024
JLCPCB Part #
C7121000
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 6.8uA 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors