TBJC685K025JRLC0045
MFR.Part #
TBJC685K025JRLC0045
JLCPCB Part #
C7399397
Description
-55℃~+125℃ 1.3uA 25V 6.8uF 600mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors