TBJC476M010CRSZ0H00
MFR.Part #
TBJC476M010CRSZ0H00
JLCPCB Part #
C7399387
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 4.7uA 47uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors