TBJC476K010CBLB0024
MFR.Part #
TBJC476K010CBLB0024
JLCPCB Part #
C5980481
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 4.7uA 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors