TBJC476K006CRSZ0000
MFR.Part #
TBJC476K006CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7120891
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 2.82uA 47uF 6V ±10% 2312 Tantalum Capacitors