TBJC475K035CRSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC475K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C6279063
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 2.2Ω 35V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors