TBJC336M016CRSZ0000
MFR.Part #
TBJC336M016CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5796442
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 33uF 5.28uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors