TBJC336K020CBLB0024
MFR.Part #
TBJC336K020CBLB0024
JLCPCB Part #
C5955670
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 20V 33uF 6.6uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors