TBJC336K016LRSB0045
MFR.Part #
TBJC336K016LRSB0045
JLCPCB Part #
C5796430
Description
-55℃~+125℃ 16V 300mΩ 33uF 5.28uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors