TBJC336K010LRSZ0700
MFR.Part #
TBJC336K010LRSZ0700
JLCPCB Part #
C5980447
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 3.3uA 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS