TBJC336K010CRSB0024
MFR.Part #
TBJC336K010CRSB0024
JLCPCB Part #
C7399337
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors