TBJC335K035CRSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC335K035CRSB0024
JLCPCB Part #
C5980443
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.16uA 2.5Ω 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors