TBJC226K016LRSZ0000
MFR.Part #
TBJC226K016LRSZ0000
JLCPCB Part #
C5796413
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 3.52uA 375mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors