TBJC226K016CBSB0000
MFR.Part #
TBJC226K016CBSB0000
JLCPCB Part #
C5796405
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 16V 22uF 3.52uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors