TBJC226K010CRSZ0000
MFR.Part #
TBJC226K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7399317
Description
-55℃~+125℃ 10V 1Ω 2.2uA 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors