TBJC156K035CRSB0000
MFR.Part #
TBJC156K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C5980410
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 15uF 35V 5.25uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors